Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mielnica Duża

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

449 000 zł4 100 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż oferuję dwa murowane domki letniskowe o powierzchni ok. 50 m każdy, położony w malowniczej i spokojnej okolicy - zaledwie 100 metrów od jeziora w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

449 000 zł4 100 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję murowane domki letniskowe o powierzchni ok. 50 m każdy, położony w malowniczej i spokojnej okolicy - zaledwie 100 metrów od jeziora w miejscowości Mielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

330 000 zł108 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom 108 m z działką 669 m Mielnica Duża, skulsk Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 108 m , położony na działce 669 m w miejscowości Mielnica Duża, gmina Skulsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

199 500 zł90 m² 2 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość z trwającą budową domu w miejscowości Mielnica Duża gmina Skulsk woj. Wielkopolskie. Dom w stanie surowym otwartym o pow. 90m w części podpiwniczonej garaż, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

198 500 zł700 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z domem w budowie w miejscowości Mielnica Duża gmina Skulsk woj. Wielkopolskie. Dom w stanie surowym otwartym o pow. 90m w części podpiwniczonej garaż, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

198 000 zł90 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

198 000 zł700 m² 282,86 zł/m²

 

 

 

Mielnica Duża,wielkopolskie

22 000 zł1 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna o pow. 1100m2; nieuzbrojona, prąd i woda blisko, doprowadzenie nie stanowi problemu; 5km do Skulska. Działka położona w okolicy innych lasów i pól, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mielnica Duża

Mielnica Duża,wielkopolskie

33 000 zł3 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana pod zabudowę o pow. 3300m2 położona pomiędzy Mielnicą Dużą, a Łuszczewem w odległości ok. 600m od Jeziora Gopła (świetny akwen żeglarski). Bardzo spokojna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij